فواید سنگ پا را جدی بگیرید

0
357

مثبت زندگی: سنگ پا دارای فواید زیادی است و استفاده از آن می‌تواند از ابتلای انسان به برخی بیماری‌ها جلوگیری کند. برای استفاده از سنگ‌پا بهتر است ابتدا آن را خیس کنید و سپس به آرامی بر روی ناحیه پینه بسته بکشید تا شاهد پوستی تازه و نرم باشید؛ البته حتما به یاد داشته باشید که زیاد به کف پای خود فشار ندهید.

از بین بردن ترک پا

امروزه روغن زیتون به عنوان یکی از مناسب‌ترین ابزارهای درمانی جهت از بین بردن ترک زیر پا شناخته شده است اما باید بدانید که سنگ‌پا موثرترین و مفید ترین عامل در جهت مرطوب کردن کف پای شماست که تاثیر فوق العاده‌ای دارد.

نرمی کف پا

اگر برای نرم کردن و افزایش رطوبت پاشنه پای خود از کرم‌های نرم کننده مختلف استفاده کرده و نتیجه‌ مطلوبی نگرفته‌اید بهتر است بدانید که سنگ پا برای لایه برداری بسیار مفید و سودمند است؛ زیرا پوست کسل شما را زنده کرده و باعث بهبود گردش خون خواهد شد.

از بین بردن موهای زائد بدن

سنگ پا یکی از موثرترین روش‌های بدون درد برای از بین بردن موهای زائد بدن است برای انجام این روش کافی است با استفاده از فشار ملایم، سنگ پا را روی موها با حرکتی دایره‌ای بکشید تا موها از بین بروند. برای از بین بردن دائمی موهای زائد کافی است به مدت چند روز این کار را تکرار کنید.

درمان بیماری‌ها

استفاده روزانه از سنگ پا به مدت ۱۰ دقیقه می‌تواند باعث کاهش دیابت نوع دو، درد معده، تنظیم انسولین خون، بی‌خوابی، تقویت سیستم قلبی- عروقی، از بین بردن قارچ‌ها و میکرو‌‌ب‌ها، تقویت عملکرد مغز و هورمون رشد، افزایش قد، رفع سردرد، افزایش چربی سوزی، از بین بردن پوست ضخیم، پیشگیری از بروز عفونت و درد ترک‌های پاشنه پا، رفع بیماری‌های بینی، رفع میخچه و پینه شود.

بیشتر ببینید
این گیاهان خانگی نیازی به نور ندارند

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

چهار × سه =