مد و لباس

ایده‌های جالب نظم دهی کیف و کفش در فضای کوچک

مثبت زندگی: بسیاری از خانم‌ها به کیف و کفش‌های ست با لباس‌هایشان علاقه زیادی دارند اما این علاقه برایشان دردسرساز می‌شود زیرا دیگر کمدهایشان جایی برای این همه کیف و کفش ندارد. ممکن است فکر کنید جاکفشی بهترین گزینه برای مرتب کردن کفش ها و کمد دیواری برای قرار دادن کیف ها به نظر برسد، اما نظم دهی به کیف و کفش‌ها، برای خانم‌ها کار آسانی نیست. اگر شما هم عاشق کیف و کفش هستید و به همین علت کمدتان شلخته و نامرتب شده است می توانید به سادگی به کمد خود نظم ببخشید و کیف و کفش هایتان را مرتب کنید تا آسیبی به آنها وارد نشود.

روی شلف

ایده‌های جالب نظم دهی کیف و کفش در فضای کوچک

برای نظم بخشیدن به فضای داخلی شلف‌ها مناسب ترین راه ممکن هستند. با استفاده از شلف شما می توانید به فضای داخلی اتاق خواب جلوه منظمی ببخشید و جای کیف و کفش را مشخص نمایید. همچنین شلف ها این امکان را برای شما ایجاد می کنند که لوازم مورد نیازتان را دم دست داشته باشید.

داخل کمد

ایده‌های جالب نظم دهی کیف و کفش در فضای کوچک

برای نظم دهی داخل کمد دیواری می توانید از اکسسوری‌های نظم دهنده استفاده کنید و به کمد شلوغ خود با ایجاد جای مناسب برای کیف و کفش نظم بدهید. برای این منظور می‌توانید همانند تصویر فضای مورد نیازتان را ایجاد نمایید.

قفسه

ایده‌های جالب نظم دهی کیف و کفش در فضای کوچک

یکی از راه حل‌های مقرون به صرفه برای نظم دهی به کمد دیواری استفاده از قفسه های مخصوص کیف و کفش موجود در بازار است که می توانید آن ها را تهیه کنید و در فضای مد نظر خود قرار دهید.

جای کیف و کفش دیواری

ایده‌های جالب نظم دهی کیف و کفش در فضای کوچک

استفاده از فضای دیوار به جای فضای کف از ساده ترین شیوه ها برای نظم دهی به فضای داخلی مخصوصا فضاهای کوچک است که فضای اتاق را زیبا و به لوازم نظم می دهد. برای نظم بخشیدن به کفش ها می توانید از لوله های پلیکای نصب شده بر روی دیوار استفاده کنید . همچنین از استفاده هنگر ها برای آویز کردن کیف ها ایده ایی خوب برای استفاده از فضای دیوار است.

این نوشته را از دست ندهید
مردان لاغر چگونه لباس بپوشند؟ انتخاب لباس مناسب برای آقایان لاغر

کیف آویزی در کمد

ایده‌های جالب نظم دهی کیف و کفش در فضای کوچک

برای اینکه بتوانید نظم خاصی به کمد خود ببخشید و همیشه کیف هایتان در دسترس شما باشد بهتر است از جای کیف آویزی در کمد استفاده نمایید.

استفاده از جعبه تقسیم

ایده‌های جالب نظم دهی کیف و کفش در فضای کوچک

برای جای دادن کفش ها و صندل ها در فضای پای تخت و یا کشوی تخت تان از جعبه تقسیم های مقوایی دست ساز استفاده کنید. استفاده از این روش بهترین ایده برای جمع کردن کفش های خارج از فصل است و باعث می شود که کفش هایتان همیشه مرتب و منظم و در دسترس‌تان باشند.

استفاده از هنگرها برای جای کیف

ایده‌های جالب نظم دهی کیف و کفش در فضای کوچک

اگر فضای درون کمد شما شلوغ است می توانید از درب کمد دیواری برای نظم بخشیدن به کیف های خود استفاده کنید بدین گونه که با استفاده از هنگرها کیف های خود را آویزان و به آنها نظم ببخشید.

ساختن چوب رختی برای کفش‌ها

اگر می خواهد کفش های خود را با چوب رختی به کمد آویزان کنید و اینگونه به کمد خود نظم ببخشید ابتدا چوب رختی لباس را با انبردست قطع کنید، آن را به دو طرف به بیرون یا به طور موازی به داخل خم کنید و به شکل چنگک در آورید. چنگک های این چوب رختی را برای دمپایی و صندل به بیرون خم کنید و برای کفش دو بازوی آن را به طرف داخل خم کنید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =

دکمه بازگشت به بالا