کاندوم فضایی چیست و انواع آن کدامند؟

0
583

مثبت زندگی: کاندوم‌فضایی بر افزایش لذت جنسی موقع برقراری روابط جنسی تاثیر زیادی دارد. معمولاً افرادی که تجربه استفاده از کاندوم فضایی را داشته اند لذت حاصله از این کاندوم ها را چه بسا به نسبت شیوه های نزدیکی بدون کاندوم بیشتر می‌دانند.

جهت تجربه یک رابطه جنسی مناسب و رضایت بخش موقع خرید کاندوم‌فضایی باید به تائیدیه FDA موجود روی بسته کاندوم توجه کنید و از خرید بسته هایی که تاریخ انقضای آنها گذشته است جدا خودداری کنید. همچنین سفارش می‌شود قبل از مبادرت به خرید کاندوم فضایی در ارتباط با نوع و طرح آن با شریک جنسی خود مشورت کنید. چرا که این کاندوم‌های فضایی دارای اشکال متنوعی هستند. 

انواع کاندوم فضایی 

– مدل چرخشی 

کاندوم فضایی مدل چرخشی

سر تا پای این کاندوم برای تحریک بیشتر نقاط حساس واژن ایجاد شده و خار آن در دور کمرش بصورت حلقه‌ای و مارپیچ آمده است که موجب نهایت لذت بانوان می‌شود.

کاندوم فضایی دکمه دار 

کاندوم فضایی دکمه دار

کاندوم‌فضایی دکمه دار دارای نقاط برجسته فراوانی در سر تا سر کاندوم است، اما نباید این مدل از کاندوم را با کاندوم‌خاردار اشتباه گرفت. کاندوم‌های‌دکمه‌ای دارای نقاط فوق برجسته‌ای هستند که به آسودگی می‌توانند نقطه جی بانوان را تحریک کنند و سبب افزایش رضایت جنسی موقع برقراری رابطه شوند. 

کاندوم فضایی طوقی 

خرید کاندوم فضایی،کاندوم فضایی

کاندوم‌فضایی طوقی روی بدنه‌اش تعداد خیلی زیادی خار درشت وجود دارد. همچنین بر روی نوک ذخیره‌اش هم دو شاخک طراحی شده است. 

کاندوم فضایی اره ماهی 

کاندوم فضایی اره ماهی

این کاندوم با دندانه‌های بسیار بزرگ و نقطه‌های برجسته در کنار دندانه‌ها، تجربه اوج لذت جنسی را به شما و همسرتان هدیه می‌دهد. 

بیشتر ببینید
درون‌گرایی چیست؛ فواید حیرت‌انگیز درون‌گرایی در زندگی

– کاندوم فضایی شمشیری 

کاندوم فضایی شمشیری

کاندوم‌های‌فضایی شمشیری شکل، زائده‌های بلندی از جنس لاتکس در رأس کاندوم قرار دارند. این مدل کاندوم به نحو فوق العاده‌ای می‌تواند ناحیه کلیتوریس را تحریک کرده و تعداد دفعات ارگاسم را در بانوان افزایش دهد.

روش استفاده از کاندوم فضایی

این مدل کاندوم اصلاً تفاوتی در روش پوشیدن آن با کاندوم‌های دیگر ندارد. ولی در نظر داشته باشید که خود را برای یک شب دل انگیز با همسرتان محیا کنید، به دلیل آن که این مدل کاندوم موجب خشنودی هردوی شما خواهد شد و سبب حس قدرت و اعتماد به نفس مردانه در زمان روابط زناشویی می‌شود.

فواید کاندوم فضایی را می‌توان بصورت خلاصه به شکل زیر بیان کرد

کاندوم‌فضایی با تحریک شدیدتر نقطه جی در بانوان سبب می‌شود بانوان ارگاسم بهتر و با کیفیت‌تری را تجربه کنند. کاندوم‌های فضایی با طراحی‌های گوناگون می‌توانند مشکل تکراری شدن روابط جنسی را برطرف کرده و تنوع و طراوت بیشتری به روابط جنسی دهند. 

کاندوم‌فضایی همچنین سبب تحریک پذیری بیشتر آقایان و افزایش حجم آلت تناسلی او موقع برقراری روابط جنسی می‌شوند.

مقایسه کاندوم فضایی با دیگر کاندوم‌ها

درصورتی که بخواهیم این مدل کاندوم‌ها را از حیث ظاهر با دیگر کاندوم‌ها مقایسه کنیم خواهیم فهمید که اختلاف بسیاری در شکل و ظاهر نسبت به کاندوم‌های دیگر را دارد. همچنین این مدل کاندوم‌های‌فضایی با خارهای ۲ سانتی سر کاندوم گرفته تا دکمه‌ها برجسته و تحریک کننده جذابیت آن را دو چندان کرده همچنین بخاطر وجود برجستگی‌های فوق العاده بزرگ بر روی بدنه کاندوم، نقطه جی و کلیتوروس( نقاط حساس دستگاه تناسلی بانوان) به شدت تحریک می‌شود. 

بیشتر ببینید
بیشابور؛ کاخ فراموش شده ساسانیان

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

13 − هشت =