رابطه جنسی در تاریکی؛ چراغ‌ها را خاموش کن!

بسیاری از زوج‌ها هنگام رابطه جنسی دوست دارند چراغ‌ها خاموش باشد؟ تمایل به خاموشی چه دلایلی دارد؟

0
261
رابطه جنسی
مثبت زندگی: پرسشی که بیشتر زن و شوهرها از متخصصان می‌پرسند این است که چرا همسرشان رابطه جنسی در فضای تاریک را ترجیح می‌دهد؟ علت جنبه روانشناسی دارد یا جسمی؟ مثبت زندگی را همراهی کنید تا به این پرسش پاسخ بدهیم.
مقاله‌ای که می‌خوانید توصیه‌هایی است از دکتر «گیل سالتز»، روان‌پزشک و تفسیرکننده برنامه‌های تلویزیون در نیویورک و همچنین متخصص در سلامت، ارتباط جنسی و روابط. همراه ما باشید.

چرا دوست دارم هنگام رابطه جنسی چراغ را خاموش کنم؟

بسیاری از مردم حس می‌کنند ایجاد رابطه جنسی در تاریکی آزادانه‌تر است چون راه را برای فانتزی‌هایشان باز می‌کند. با این حال، اگر فکر می‌کنید تمایل به تاریکی را به دلیل این می‌خواهید که دوست ندارید (شاید هم خجالت می‌کشید) همسرتان در طول رابطه بدنتان را ببیند، داستان چیز دیگری است.

در تاریکی پنهان می‌شوید تا درباره خودتان فکر بد نکنید؟ یا حس می‌کنید حالات چهره‌تان در اوج رابطه عجیب و خجالت‌آور می‌شود؟ چنین احساس نا‌امنی‌هایی می‌تواند از نظر جنسی عقب نگه‌تان دارد.

به چه فکر می‌کنید؟

شما به این فکر می‌کنید که بدن‌تان کامل نیست، شاید هم چیز دیگری آزارتان می‌دهد، می‌توانم به شما تضمین دهم که همسرتان فقط به این فکر است که چگونه هر دو در رابطه‌جنسی به رضایت برسید.

بیایید دیدگاهتان را تغییر دهیم

به صورت آنلاین عکس خانم‌های معمولی را ببینید (نه عکس‌هایی که فتوشاپ شده‌اند!) مثلا عکس‌های قبل از جراحی زیبایی افراد را ببینید.

ببینید که یک بدن معمولی واقعا چه شکلی است. هر چه را که فکر می‌کنید درباره بدن‌تان غیر معمولی است، چک کنید و سپس وقتی تنها هستید به بدن خود نگاه کنید. روی آن قسمت‌هایی که نگران‌تان می کنند تمرکز کنید.

خواهید دید که بدن‌تان مانند همه زنان معمولی یا مردان معمولی دیگر است، این روش کمک‌تان خواهد کرد نظرتان را در این مورد تغییر دهید و رابطه جنسی با کیفیت‌تری داشته باشید.

خودتان را محک بزنید

بعد از اینکه خیال‌تان راحت شد، وقتش است خود را امتحان کنید. اگر فکر می‌کنید اعتماد‌به‌نفس‌تان کم است، می‌توانید از نور کم استفاده کنید و به مرور نور را افزایش دهید.

به خودتان مثبت نگاه کنید این کار رابطه‌ جنسی با همسرتان را بهبود می‌بخشد تا به احساس رضایت کامل برسید. حتی تاثیر این تغییر نگرش روی اعتمادبه‌نفستان را می‌توانید خارج از تخت‌خواب نیز مشاهده کنید.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

یک × 3 =