۶ راز معجزه آسا برای پسردار شدن

0
377
پسر دار شدن

مثبت زندگی: ساده‌ترین راه برای پسردار شدن دنبال کردن راه حل‌های خانگی و رژیم‌های غذایی  است. به جای اینکه روش‌های پزشکی که هزینه‌های هنگفت و عوارض جانبی بسیاری دارند را امتحان کنید این روش‌های ساده و کاربردی را دنبال کنید.

این روش‌ها بسیار کم هزینه‌اند و فقط با تغییرات خاص در بدن خانم‌ها به پسردار شدن کمک می‌کند:

استرس کمتر برای پسردار شدن

شغل پدر بچه به شدت در فرزندآوری زوج تاثیر دارد. آمارها نشان می‌دهند احتمال پسردار شدن در افرادی که در محیط‌های استرس‌زا  کار می‌کنند و در معرض آلودگی‌های مختلف مانند دود سیگار یا کشیدن سیگار هستند، کمتر است.

مثلا شغل‌هایی مانند رانندگی، تکنیسین‌های کارخانه‌های بزرگ و حتی خلبان‌ها که دائما در استرس‌اند بیشتر دختردار می‌شوند.

بهترین زمان داشتن رابطه

همه می‌دانند که باید در روزهای تخمک گذاری رابطه داشته باشند تا احتمال فرزند‍‌آوری را بیشتر کنند اما داشتن رابطه در یک زمان خاص در تخمک گذاری احتمال پسر شدن فرزند شما را بیشتر می‌کند.

اندازه گیری PH بدن

بدن هر انسانی PHخاصی دارد که با عوامل مختلف مانند بیماری‌ها، مواد غذایی و خصوصیات ژنتیکی تغییر می‌کند. معمولا ساختار بدن بیشتر حالت اسیدی دارد اما اسپرم‌ها بیشتر در محیط‌های قلیایی زنده می‌مانند. اما سوال اینجاست که محیط بدن و به خصوص ناحیه تناسلی شما قلیایی است یا اسیدی؟ این کار با خریدن دستگاه اندازه گیری PH امکان‌پذیر است که در داروخانه‌ها قابل دسترسی است. احتمال پسردار شدن در محیط‌های قلیایی بیشتر است.

خوردن لیمو بیشتر

لیمو در دسته مرکبات است و همه فکر می‌کنند این میوه بدن را اسیدی می‌کند اما این باور غلط است. با خوردن لیمو محیط بدن قلیایی می‌شود و احتمال پسردار شدن زیاد می‌شود. پس اگر می‌خواهید پسردار شوید حتما لیمو را در رژیم غذایی خود جای دهید.

بیشتر ببینید
داروهای درمان کننده لخته خون

بهترین روش استفاده لیمو درست کردن لیموناد تازه بدون شکر است. هرگز لیمو را با شکر استفاده نکنید چون بدن شما اسیدی می‌شود و نتیجه عکس می‌گیرید. استفاده آبلیمو همراه با سالاد هم توصیه می‌شود.

بیشتر ژلاتین بخورید

یکی از روش‌های پسردار شدن افزایش سطح تستسترون بدن است. هر چه سطح تستسترون در بدن بیشتر باشد احتمال داشتن فرزند پسر بیشتر است.

مصرف ژلاتین را در برنامه روزانه خود جای دهید. خوردن ژلاتین باعث به وجود آمدن آمینو اسیدهای زیادی در بدن می‌شود و به هضم راحت‌تر غذا کمک می‌کند. از طرفی هم اسپرم‌هایی که در محیط‌های مغذی نگه‌داری می‌شوند احتمال پسر شدن فرزند را بیشتر می‌کنند.

نوشیدن چای اسطوخودوس

نوشیدن چای اسطوخودوس علاوه بر داشتن آرامش به پسردار شدن هم کمک می‌کند. ترکیب این چای با رزماری هم بسیار مفید است. قبل از خواب یک فنجان چای اسطوخودوس بنوشید یا پایین شکم خود را با روغن اسطوخودوس یا کرم حاوی اسطوخودوس ماساژ دهید که به قلیایی شدن بدن کمک می‌کند.

همه این روش‌هایی که گفته شد با هزینه بسیار کم قابل اجرا هستند و به پسردار شدن کمک می‌کنند و حتی اگر نتیجه‌ای نگیرید ضرری نکرده‌اید چون هیچ کدام از این توصیه‌ها عوارض جانبی ندارند.

توصیه‌های طب سنتی در روابط جنسی

در کتاب نسل سالم؛ (راهکارهای پیش از بارداری با رویکرد طب سنتی ایرانی، طب اسلامی،طب نوین) آمده است، از دیدگاه طب سنتی، چند مسئله در پسر شدن جنین موثر است. یکی از مواردی که بهتر است رعایت شود زمان انجام رابطه زناشویی است. از روزی که زن از عادت ماهیانه پاک می‌شود تا هشت روز پس از آن احتمال پسر شدن بیشتر است.

بیشتر ببینید
چگونه پسورد اینستاگرام را تغییر دهم؟

فاصله بین آمیزش، چهار روز

بهتر است رابطه جنسی را برای مدت زمان طولانی ترک نکنند، چون منی مرد در این حالت ضعیف می‌شود. حداکثر فاصله بین آمیزش چهار روز باشد. دو یا سه روز یک بار رابطه جنسی داشته باشند.

پسر دار شدن

چگونگی قرار گرفتن بدن؟

چگونگی قرار گرفتن بدن در زمان رابطه هم مهم است. بهتر است مرد به سمت راست زن برود و بعد از تمام شدن رابطه جنسی  نیز زن به سمت راست بخوابد. هنگام نزدیکی، زن بالشی در سمت چپ خود قرار دهد تا قسمت چپ بدن بالاتر آید و  منی مرد به سمت راست وی بریزد. زن در این حالت مایل به پهلوی راست باشد تا ریختن منی بیشتر به جانب راست رحم صورت گیرد.(۱)

پس از پاک شدن از عادت ماهانه

در کتاب قانون حکیم بوعلی سینا ذکر شده است که سبب پسر شدن منی مرد آن است که گرم و غلیظ باشد، رابطه بدون فاصله پس از پاک شدن زن از عادت ماهانه باشد و ریختن منی از  بیضه راست مرد باشد تا ترجیحاً به طرف راست رحم ریخته شود.

زن به سمت راست بخوابد

پس از تمام شدن رابطه جنسی، مرد تا مدتی حدود هفت دقیقه از زن جدا نشود و زن هم پس از آن تا نیم ساعت به سمت راست خود بخوابد.

یک نوزاد پسر تصور کنید

حالت روانی زن هم در این زمان مهم است. بهتر است که وی آمادگی برای رابطه جنسی داشته باشد و پیش از آن تحریک جنسی شده باشد و مرد نیز با میل کامل و تحریک جنسی به انجام رابطه جنسی بپردازد. تصورات و تخیلات زن و مرد در حین رابطه هم تأثیر دارد.

بیشتر ببینید
به دختران نوجوان درباره «عادت ماهانه» چه بگوییم؟

اگر هر دو به نوزادی پسر فکر کنند احتمال پسر شدن آن بیشتر است، حتی ممکن است که شکل کودک در آینده به شکل آن چه که در آن لحظه می‌دیدند یا فکر می‌کردند در آید.

نگاه کردن پیش از اقدام به بارداری و هنگام رابطه به تصویر پسر در این امر موثر است. می‌توان گفت، نگاه کردن به عکس کودک پسر و فکر کردن به پسران در هنگام نزدیکی می‌تواند موجب پسر شدن جنین گردد.

مکانی تمیز

مکان آمیزش هم مهم است. جای خواب بهتر است پاکیزه و خوشبو باشد و برای خوشبو کردن آن از گل‌های طبیعی استفاده شده باشد. مواد خوش‌بو با طبع گرم، مانند عودها و عطرهای گرم مانند عطر مسک، زعفران، عود در محل خوابیدن بگذارند.

استفاده از روغن‌های گرم

مالیدن روغن‌های گرم به زیر ناف، مثانه، کلیه‌ها، در مردها و در زیر شکم و پهلوها در زن‌ها مفید است. سه روز پیش از داشتن رابطه جنسی، زن قسمت بیرونی دستگاه تناسلی را هر روز با روغن نارگیل، زنجبیل، روغن کوهان شتر یا پیه مرغابی چرب کند.

بهار یک فصل مناسب

فصل هم در تعیین جنسیت نقش دارد. هنگام گرما جنین بیشتر دختر و در سرما و زمان معتدل، مانند بهار، جنین پسر می‌شود.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

2 × سه =