پنج نیاز اساسی مردان

0
296
نیازهای مردان

مثبت زندگی: زندگی انسان‌ها با نیازهای عاطفی و روانی‌شان نسبت به یکدیگر پر شده است. این نیازها در اغلب موارد طبیعی و بخشی از ذات انسان است و توجه به آنها و تلاش برای پاسخ به این نیازها همیشه از دغدغه‌های جوامع انسانی بوده است. از سوی دیگر با توجه به اجتماعی بودن زندگی ما، اکثر نیازهایمان باید با کمک اطرافیان و بخصوص خانواده پاسخ داده شوند. در این میان نقش همسرها نسبت به یکدیگر پررنگ‌تر به نظر می‌رسد پس بد نیست نگاهی بیندازیم به پنج نیاز اساسی مردان که باید به آنها توجه کنید.

احترام

یک مرد همانقدر که به رابطه زناشویی نیاز دارد به احترام نیز محتاج است. حتی زمانی که همسر شما عکس العملی نسبت به رفتارتان نشان نمی‌دهد، از احترام به او دست نکشید.

باید بگوییم که همسر شما حتی زمان‌هایی که تظاهر می‌کند احتیاجی به رفتارهای احترام آمیز شما ندارد، بیش از هر زمان دیگری به آن محتاج است. در ازدواج، اختلاف نظر طبیعی اما احترام به یکدیگر واجب است و این شما هستید که با انتخاب خود آن را در رفتارتان نشان می‌دهید یا به راحتی از آن می‌گذرید.

تنهایی

مردها در طول روز احتیاج به زمانی برای تنهایی دارند. آنها دوست دارند گاهی گوشه‌ای آرام بگیرند و دقایق یا حتی ساعاتی را در سکوت سپری کنند. اگر چه این نیاز بهانه‌ای برای ساعت‌ها نشستن در مقابل تلویزیون و عدم گفتگو با شما نیست اما بهترین راه این است که گاهی به آنها فرصت دهید تا با خود خلوت کنند.

رابطه زناشویی

تمایل مردها به برقراری رابطه جنسی همیشه بیشتر از زنان نیست اما اکثر آقایان رابطه زناشویی را در ابتدای فهرست نیازهای خود برای ازدواج قرار می‌دهند. لازم نیست هر روز با همسر خود رابطه زناشویی داشته باشید اما آن را در اولویت برنامه‌های زندگی خود قراردهید.

بیشتر ببینید
پرکاربردترین ایموجی‌های دنیا را بشناسید

 مفید بودن

مردها دوست دارند بدانند که شغل و فعالیت روزانه آنها تاثیر مثبتی بر جای می‌گذارد و از طریق رضایت کاری است که آنها انرژی و اعتماد به نفس خود را به دست می‌آورند. وظیفه شما این است که هم در داخل و هم در خارج از خانه او را برای کاری که انجام می‌دهد و تلاش می‌کند، تشویق کنید.

حس قدرت

حتما شما هم دیده اید که تمام پسر بچه‌ها دوست دارند هر چه سریع‌تر بزرگ و تبدیل به یک ابر قهرمان شوند. این حس قدرت در آنها از بین نمی‌رود و حتی در دوران بزرگسالی نیز همراه آنها خواهد بود. مردها دوست دارند برای خانواده و شریک زندگی خود یک قهرمان باشند و این شما هستید که می‌توانید با کلام خود به همسرتان قدرت دهید.

رازهایی در مورد مردان

هیچ مردی طاقت مقایسه شدن را ندارد. پس حتی کم اهمیت‌ترین کار او را با دیگران قیاس نکنید.

مردها از شنیدن جملات مبهم بیزارند. پس هیچ‌وقت دوپهلو با همسرتان صحبت نکنید.

اگر انتظار دارید او حرف‌های‌تان را رمزگشایی کنند، باید بگوییم آنها ساده‌تر از این حرف‌ها هستند.

هرگز با حرف‌های‌تان استقلال همسر خود را زیر سوال نبرید حتی اگر واقعا استقلالی در کار نباشد.

مردها به اینکه قوی‌تر از آنچه هستند به نظر برسند نیاز دارند. این نیاز همسرتان را برآورده کنید.

برای قدرت دادن به او کافی است از هیچ مرد دیگری صحبت نکنید، نه اینکه از مردهای دیگر بد بگویید.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

بیست − شانزده =