نوشیدنی جادویی برای از بین بردن میکروب معده

0
1136

مثبت زندگی: هر روز به تعداد افراد مبتلا به هلیکوباکترپیلوری (Helicobacter Pylori) که همان باکتری معده است افزوده می‌شود. این باکتری که باعث عفونت در بدن می‌شود برای مدت طولانی بدون علامت در بدن باقی می‌ماند و معمولا از طریق غذا و آب آلوده منتقل می‌شود. همچنین در بزاق دهان نیز دیده شده است و احتمال می‌رود که بتواند از راه‌هایی مثل بوسیدن هم انتقال یابد.

عوارض عفونت معده

باکتری معده اگر به سرعت درمان نشود، مشکلات زیادی مانند استفراغ، تورم، سوزش معده، اسهال و یبوست را به همراه خواهد داشت که ممکن است در نهایت امر به زخم معده و سرطان معده منجر شود. علاوه براین عامل مهم مشکلات قلبی است که در نهایت سیستم گردش خون را مختل می‌کند و با کاهش سروتونین مغز باعث افسردگی خواهد شد.

چه کسانی د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر معرض خطر هستند‌‌‌‌؟‌‌‌‌‌‌‌ 

افراد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی که د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ارای سابقه فامیلی سرطان معد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ه د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر خویشاوند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ان د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رجه اول خود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هستند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و افراد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی که التهاب معد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ه د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ارند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌.

علائم عفونت معده

برخی از علائم عفونت به هلیکوباکتر پیلوری به شرح زیر است:

سوء هاضمه، د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و سوزش سر د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ل، نفخ همراه با د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌، حالت تهوع، سیری زود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رس همراه با نفخ، د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر ناحیه بالای شکم که یک ساعت یا بیشتر بعد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از صرف غذا مشاهد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ه می‌‌شود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌.

نوشیدنی جادویی

نوشیدنی جادویی که شما را از شر این باکتری مضر و خطرناک و دیگر پیامدهای منفی آن خلاص می‌کند، به این طریق آماده می‌شود: یک عدد لیمو ترش را با یک عدد خیار، یک قاشق زنجبیل رنده شده و مقداری جعفری یا گشنیز با نصف پیمانه آب مخلوط کرده و در مخلوط کن می‌ریزیم، این نوشیدنی بعد از چند دقیقه آماه است.

بیشتر ببینید
چرا زنان بیشتر از مردان احساس سرما می‌کنند؟

 با نوشیدن روزانه این شربت ترکیبی، نه تنها از شر باکتری معده و نفخ شکم نجات پیدا می‌کنید، به دلیل محتویات خاص این نوشیدنی برای همیشه با چربی‌ها خداحافظی خواهید کرد.

 جعفری و گشنیز
جعفری و گشنیز هر دو دارای مقدار زیادی آنتی اکسیدان، ویتامین و مواد معدنی هستند که کمبود آب بدن را جبران می‌کنند و در نتیجه ما را از شر نفخ و اضافه وزن نیز نجات می‌دهند.

زنجبیل
زنجبیل به فرایند سوخت و ساز بدن و جلوگیری از یبوست کمک می‌کند، همچنین این ماده غذایی در سوزاندن چربی اطراف شکم هنگام خواب بسیار مؤثر است. به همین دلیل یکی از بهترین داروهای خانگی برای کاهش وزن به شمار می‌رود.

خیار
خیار به دلیل کم کالری بودن به فرایند سوزاندن چربی کمک می‌کند.

آب لیمو
آب لیمو نیز، در از بین رفتن سموم و سوزاندن چربی در طول شب بسیار مؤثر است.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

نوزده + 17 =