انتخاب سردبیربرنامه هفتگی مثبت زندگیتلویزیون مثبت زندگی

میکاپ لایت، چیزکیک، درمان گوژپشتی، مراقبت‌های پوستی، دندان درد و…

قسمت پنجم از فصل اول برنامه تلویزیونی «مثبت زندگی» بعد از یک وقفه یک ماهه و با تغییراتی اساسی امروز در دسترس شما قرار گرفته است. درحقیقت این قسمت اتاق فکر و ارائه و سرآغاز برنامه‌هایی است که قرار است در هفته در اختیارتان قرار بگیرد.

مثبت زندگی: قسمت پنجم از فصل اول برنامه تلویزیونی «مثبت زندگی» بعد از یک وقفه یک ماهه و با تغییراتی اساسی امروز در دسترس شما قرار گرفته است. درحقیقت این قسمت اتاق فکر و ارائه و سرآغاز برنامه‌هایی است که قرار است در هفته در اختیارتان قرار بگیرد.

برنامه‌هایی با موضوعاتی نظیر آموزش #آرایشگری #آشپزی #بدنسازی #دندانپزشکی_زیبایی #پوست و… با حضور کارشناسان به نامی مانند #مریم_رهنما #مهناز_ایدی #قاسم_نیازی #دکتر_امیرحسین_سربازی #دکترنیکامجاهدیزدی و… است.

«مثبت زندگی» به صورت هفتگی با موضوعات متنوع در طول هر هفته از شنبه تا پنجشنبه در اختیار مخاطبینش قرار می‌گیرد. این برنامه قصد دارد تا راه و روش زندگی بهتر را به شما بیاموزد و قدمی در راه اصلاح سبک زندگی مخاطبانش بردارد. برای شرکت در قرعه‌کشی هفتگی «مثبت‌زندگی» صفحه اینستاگرام ما به آدرس @mosbatezendegit را دنبال کرده و آخرین پست مربوط به این قسمت برنامه را لایک کنید تا شانس برنده شدن یک مودم پرسرعت را داشته باشید. ما معتقدیم سلامتی حق شماست. بودن شما در کنارمان بهترین حمایت برای ادامه راهی است که با شما و برای شما آغاز نموده‌ایم.

این نوشته را از دست ندهید  چهره ماندگار - دکتر محمد مهدی حفیظی - قسمت ۱
منبع
مثبت زندگی
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 6 =

دکمه بازگشت به بالا