تلویزیون مثبت زندگی

طرز تهیه چیز کیک یخچالی همراه با درمان گوژپشتی به کمک بدنسازی

ترنج عنوان برنامه یکشنبه‌های مثبت زندگی است. در این برنامه به آشپزی، بدنسازی، گردشگری و سرگرمی می‌پردازیم و یکشنبه هر هفته پیشنهادات ویژه‌ای برای شما خواهیم داشت.

مثبت زندگی: ترنج عنوان برنامه یکشنبه‌های مثبت زندگی است. در این برنامه به آشپزی، بدنسازی، گردشگری و سرگرمی می‌پردازیم و یکشنبه هر هفته پیشنهادات ویژه‌ای برای شما خواهیم داشت.

ترنج را فرنوش پیغامی اجرا می‌کند. مهناز ایدی در آشپزخانه مهناز و قاسم نیازی در بخش بدنسازی کارشناسان یکشنبه‌های این هفته مثبت زندگی هستند. «مثبت زندگی» هر روز هفته با موضوعات متنوع در اختیار مخاطبینش قرار می‌گیرد. این برنامه قصد دارد تا راه و روش زندگی بهتر را به شما بیاموزد و قدمی در راه اصلاح سبک زندگی مخاطبانش بردارد.

برای شرکت در قرعه‌کشی هفتگی «مثبت زندگی» صفحه اینستاگرام ما به آدرس @mosbatezendegit را دنبال کرده و آخرین پست مربوط به این قسمت برنامه را لایک کنید تا شانس برنده شدن یک مودم پرسرعت را داشته باشید. ما معتقدیم سلامتی حق شماست. بودن شما در کنارمان بهترین حمایت برای ادامه راهی است که با شما و برای شما آغاز نموده‌ایم. با ما در ارتباط باشید.


این نوشته را از دست ندهید  مجله تصویری مثبت زندگی- قسمت دوم؛ آرایش رزگلد، نیازهای قبل و بعد از ازدواج، یائسگی، بدنسازی و...
منبع
مثبت زندگی
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

دکمه بازگشت به بالا