برنامه هفتگی مثبت زندگیتلویزیون مثبت زندگی

شایعاتی درباره ایمپلنت، پروفایلو و پوست، ته‌چین مرغ، مکمل‌های ورزشی

قسمت ششم از فصل اول برنامه تلویزیونی «مثبت زندگی» موضوعات متنوعی را برای شما تدارک دیده است. درحقیقت این قسمت اتاق فکر ارائه و سرآغاز برنامه‌هایی است که قرار است در هفته در اختیارتان قرار بگیرد.

مثبت زندگی: قسمت ششم از فصل اول برنامه تلویزیونی «مثبت زندگی» موضوعات متنوعی را برای شما تدارک دیده است. درحقیقت این قسمت اتاق فکر ارائه و سرآغاز برنامه‌هایی است که قرار است در هفته در اختیارتان قرار بگیرد.

برنامه‌هایی با موضوعاتی نظیر آموزش #آشپزی #بدنسازی #دندانپزشکی_زیبایی #پوست #تغذیه #گردشگری و… با حضور کارشناسان به نامی مانند #مهناز_ایدی #قاسم_نیازی #دکتر_امیرحسین_سربازی #دکترنیکامجاهدیزدی #دکتر_فاطمه_جان_بزرگی و… است.

«مثبت زندگی» به صورت هفتگی با موضوعات متنوع در طول هر هفته از شنبه تا پنجشنبه در اختیار مخاطبینش قرار می‌گیرد. این برنامه قصد دارد تا راه و روش زندگی بهتر را به شما بیاموزد و قدمی در راه اصلاح سبک زندگی مخاطبانش بردارد. برای شرکت در قرعه‌کشی هفتگی «مثبت زندگی» صفحه اینستاگرام ما به آدرس @mosbatezendegit را دنبال کرده و آخرین پست مربوط به این قسمت برنامه را لایک کنید تا شانس برنده شدن یک مودم پرسرعت را داشته باشید. ما معتقدیم سلامتی حق شماست. بودن شما در کنارمان بهترین حمایت برای ادامه راهی است که با شما و برای شما آغاز نموده‌ایم. با ما در ارتباط باشید.


این نوشته را از دست ندهید
حقوق سلامت - مسائل قانونی مربوط به حفظ اسرار بیمار
منبع
مثبت زندگی
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + ده =

دکمه بازگشت به بالا