دانلود سریال هیولا – قسمت دوم

0
284
سریال هیولا
سریال هیولا

مثبت زندگی: سریال شبکه نمایش خانگی هیولا با بازی فرهاد اصلانی، مهران مدیری، شبنم مقدمی، گوهر خیراندیش، شیلا خداداد،محمد بحرانی، سیما تیرانداز، میرطاهر مظلومی، نیما شعبان نژاد، عزت اله مهرآوران، فرزین محدث، افشین زینوری ومحسن قاضی مرادی جلوی دوربین رفته است.

چرا قانونی دانلود کنیم؟

ساخت یک فیلم علاوه بر جنبه‌های سرگرمی، آموزشی و موارد اجتماعی در واقع یک تجارت است. بسیاری از فیلم‌ها تاکنون در سینماها به اکران در می‌آمدند تا بتوانند با فروش در آن‌جا کسب درآمد داشته باشند.

شبکه نمایش خانگی نیز چند سالی است که در کشور ما رونق گرفته ولی درصورت حمایت نشدن و دانلود بدون پرداخت بهای این‌گونه فیلم‌ها علاوه بر ضرر مالی عوامل تهیه‌ از کیفیت آثار تولیدی نیز کاسته خواهد شد پس با دانلود قانونی:

حق وحقوق ناشرین اثر را به جا آورده و به کیفیت آثار تولیدی وجذابیت‌های آن به صورت مستقیم اثر می‌گذاریم

داستان

داستان سریال هیولا مربوط به زوجی است که کاملا زندگی سالمی دارند، ولی با ورود یک شخص خاص به زندگی این زوج کاملا رویه عوض می‌شود و آن‌ها راه خلاف را در پیش می‌گیرند و در این مسیر ادامه می‌دهند.

احتمالا شاهد یک سریال به سبک مرد هزار چهره خواهیم بود که داستان مردی است که به طور اتفاقی به جای کس دیگه‌ای شناخته می‌شود و آن روند را به طور دیوانه واری ادامه می‌دهد ولی تفاوت‌ها بین این دو سریال احتمالا بسیار زیاد است هر چند انتظار نمی‌رود مدیری از سبک کلاسیک خود خارج شود و احتمالا همان رویه را دنبال خواهد کرد.

بیشتر ببینید
عوارض خودارضایی در زنان
پیمان قاسمخانی و مهران مدیری

اما همکاری مجدد پیمان قاسمخانی و مهران مدیری نوید یک اتفاق جدید را می‌دهد. اتفاقی که باید صبر کنیم و ببینیم نتیجه‌اش چطوری از آب در می‌آید.

دانلود قسمت دوم

 کیفیت ۴۸۰

http://upera.shop/ref/eJY7/baTTxy4l

کیفیت ۷۲۰

http://upera.shop/ref/eJY7/baTUvls0

کیفیت ۱۰۸۰

http://upera.shop/ref/eJY7/baTVw55n

کیفیت HQ_1080

http://upera.shop/ref/eJY7/baTW9uc7

کیفیت BLURAY

http://upera.shop/ref/eJY7/baTXxaan

همه کیفیت‌ها(پیشنهادی) 

http://upera.shop/ref/eJY7/baTPzqge

قسمت‌های دیگر سریال هیولا را از اینجا دانلود کنید.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

17 − سیزده =