زبان بدن زنی که عاشق شما است چگونه است؟

0
362

مثبت زندگی: زنان بیش از ۵۰ ژست دارند که برای نشان دادن علاقه خود از آنها استفاده می‌کنند. در این مقاله مهمترین ژست‌ها را به شما آموزش می‌دهیم.

زبان بدن زن عاشق چه می‌گوید؟

برخلاف مردان که بیش از ۱۰ یا ۱۵ علامت برای نشان دادن علاقه خود ندارند زنان بیش از ۵۰ ژست دارند که برای نشان دادن علاقه خود از آنها استفاده می‌کنند. در این مقاله مهمترین ژست‌ها را به شما آموزش می‌دهیم.

راهکارهایی برای بازگشت دوباره زنان مطلقه به زندگی

اولین ابراز احساسات

بالا رفتن ابروها

این حالت در موقعیت‌های مختلفی به کار می‌رود اما در اکثر مواقع نشانه خوبی است. وقتی بالا رفتن ابروها با لبخند و سر تکان دادن همراه باشد به معنای آن است که با صحبت‌های شما موافق است حتی اگر فقط بخاطر آن باشد که گوینده‌اش شما هستید. زنان ابروهای خود را بعد از ارتباط چشمی هم بالا می‌اندازند تا نشان دهند آنچه را می‌بینند می‌پسندند.

لب‌های ناآرام

اگر هنگام فکر کردن یا گوش دادن به صحبت‌های شما لب‌های خود را می‌جود می‌خواهد توجه شما را جلب کند و بنابراین احتمالا به شما علاقه‌مند است.

اتساع مردمک چشم

هم در مردان و هم در زنان هنگامی که فردی با شخص مورد علاقه‌اش در حال صحبت باشد مردمک چشمش باز می‌شود. این پدیده زمانی بهتر ظاهر می‌شود که در محیط روشن قرار داشته باشید وگرنه قرار گرفتن در محیط تاریک به طور طبیعی موجب اتساع مردمک می‌شود.

پلک زدن بیش از حد

زنی که به شما علاقه‌مند باشد، هنگام مواجهه با شما کمی سریع‌تر از حالت معمول پلک می‌زند.

بیشتر ببینید
علائم شگفت‌آور دوران یائسگی

توجه به جایی که شما قرار می‌گیرید

زبان بدن زنی که عاشق شما است چگونه است؟

زنان علاقه‌مند، در جایی نزدیک به شما قرار می‌گیرند. اگر پشت یک میز نشسته باشید، ممکن است سرش را روی یک یا هر دو دستش قرار دهد تا به شما نزدیکتر شود.

دلیل دشواری ابراز عشق برای برخی از همسران چیست؟

مراقب دستان بسته او باشید

اگر روی صندلی‌اش و در عقب نشسته و دست به سینه است احتمالا بی‌حوصله یا بی‌علاقه شده است. با باز کردن سر صحبت در مورد او و زندگی‌اش مجددا او را به خود علاقه‌مند کنید.

به انگشتان او توجه کنید

زنانی که به شما علاقه‌مند باشند، از انگشتانشان برای به حرکت در آوردن جواهراتی که دارند یا بازی با عینکشان استفاده می‌کنند. وقتی یک زن در اطراف کسی که به او علاقه‌مند است قرار داشته باشد ضربان قلبش سریع‌تر می‌شود. این باعث می‌شود او احساس هیجان عصبی کند. برای خروج از این تنش، حلقه‌ای که دستش است را پیچ و تاب می‌دهد. با گوشواره‌هایش بازی می‌کند یا گردنبندش را می‌کشد و رها می‌کند.

همچنین ممکن است پاهایش را مدام تکان دهد تا از شر این انرژی اضافه خلاص شود. وقتی یک دختر با بینی‌اش بازی می‌کند معمولا تلاش می‌کند آن را پنهان کند اما شما باید به او بگویید که بینی‌اش زیباست. این کار موانع روانشناختی را از سر راه بر می‌دارد و شما و شریکتان را در سطح بالاتری از صمیمیت قرار می‌دهد.


۵نشانه اینکه شریکتان شما را برای رابطه جنسی می‌خواهد نه عشق!


به پاهایش توجه کنید

زنی که به شما علاقه‌مند باشد در مقابلتان پاهایش را روی هم می‌اندازد. اگر پای بالایی به سمت شما باشد علامت ویژه و خوبی است.

بیشتر ببینید
آمار نهاد زنان سازمان ملل درباره ایدز

ارتباط چشمی

به ارتباط‌های چشمی دقت کنید. یک زن با شروع نگاه کردن در چشم‌های شما می‌خواهد بگوید که بهترین مرد حاضر در زندگی‌اش هستید.

عوامل خنده او را پیدا کنید

دقت کنید که او وقتی کنار شماست، در مقایسه با وقتی که با افراد دیگر است چقدر لبخنذ می‌زند یا می‌خندد. اغلب اوقات، زنی که به شما علاقه‌مند است برایش سخت است در حضور شما خنده‌اش را متوقف کند. این می‌تواند طی یک مکالمه با شما باشد.

او طی مکالمه با شما مدام لبخند می‌زند و حتی به بیمزه‌ترین جوک‌هایتان می‌خندد. همچنین زمانی که در یک مکالمه متفاوت در همان اتاق شرکت دارد، به صدای بلند و رفتار خشن او هم توجه کنید. این‌ها علائمی قطعی هستند که نشان می‌دهند او توجه شما را می‌خواهد.

به حرکات انعکاسی‌اش توجه کنید

اغلب اوقات، زنی که به شما علاقه‌مند است به شکل ناخودآگاهی کارهای شما را تکرار می‌کند. این نشان می‌دهد که هر دوی شما روی یک طول موج حرکت می‌کنید و بنابراین می‌توانید صمیمیت را در رابطه خود افزایش دهید.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

شانزده + 2 =