حمام پا، روش‌های مفید برای آرامش بخشیدن به پاها

0
434
سم‌زدایی از بدن

مثبت زندگی: حمام پا! چیزی در این باره شنیده‌اید؟ می‌گویند پا قلب دوم آدم‌هاست. راست هم می‌گویند. اگر مشکلی در پای انسان وجود داشته باشد، چند برابر مشکل در دست و دیگر اندام‌ها به چشم می‌آید. اما همین پاها که گاهی نسبت به سلامتی و محافظت از آن‌ها بی‌توجه‌ایم و هر کفشی را که دم دست‌مان است، بی‌خیال استاندارد بودنش، می‌پوشیم، کمک دهنده بزرگی به سلامت دیگر اندام‌های بدن است. می‌پرسید: چگونه؟ همراه ما باشید تا در این مقاله مثبت زندگی از شیوه‌های بگوییم که با به کار بستن آن‌ها خدمت بزرگی به پا و دیگر اندام‌های بدن‌تان می‌کنید.

یک حمام ویژه برای پاها

یک حمام ویژه برای پاهایتان می‌تواند تجربه‌ای معرکه و آرام‌بخش را برایتان به ارمغان بیاورد. با خودتان فکر می‌کنید چه حمامی؟
حمامی بسیار ساده و ارزان قیمت!

اضافه کردن چند ماده نسبتا! ارزان به آب گرم، حمامی معجزه‌گر به پای شما هدیه می‌کند.

حمام نمک دریا؛ حمام پا

خواص درمانی نمک دریا در طول قرن‌ها به اثبات رسیده است. مطابق افسانه‌های کهن ملکه کلئوپاترا مارک انتونی را به تسخیر قسمت‌هایی از دریای مرده وادار کرد تا به آب‌های سرشار از مواد معدنی دسترسی یافته و زیبایی و سلامتی را تجربه کند.

سم‌زدایی از بدن
سم‌زدایی از بدن

نمک دریا رگه‌هایی از مواد معدنی است، مواد معدنی است. برخی از این مواد معدنی (منیزیم، کلسیم، روی، سلنیوم و پتاسیم) به عنوان دوستان پوست ومفید برای تقویت و هیدراته کردن آن شناخته شده‌اند.

چگونه این ماده شفا بخش را با ترکیب چند ماده ساده در منزل آماده کنیم؟


مواد لازم:
ظرف مخصوص پا شویه یا وان حمام
آب گرم (فقط تا اندازه ای که پایتان را بپوشاند)
۶ قاشق مربا خوری نمک دریا( ترجیحا نمک دریای مرده)
۶ قاشق مربا خوری جوش شیرین و حوله

بیشتر ببینید
دمنوش‌های خواب‌آور و تاثیر شگفت‌انگیز آنها در رفع بی‌خوابی

دستورالعمل حمام پا

آب گرم (نه خیلی داغ) را در ظرف مخصوص پاشویه یا وان حمام بریزید، سپس نمک دریا و جوش شیرین را اضافه کرده و پاهایتان را داخل آب فرو ببرید و تا سرد شدن آب (حدودا ۲۰ دقیقه ) منتظر بمانید. هرگز نمک را از پاهایتان نشسته و پاهایتان را با حوله ای نرم و به آرامی خشک کنید.

پزشکان متخصص طب سنتی به منظور تشویق افراد به انجام فرآیند سم‌زدایی آرام در طول زمان تکرار این روش را ۲-۳ بار در هفته توصیه می‌کنند. شاید شما هم مایل باشید حمام سم زدایی را برای کل بدنتان امتحان کنید، برای این کار، با اضافه کردن حدودا ۵۰۰ گرم نمک دریا و ۵۰۰ گرم جوش شیرین به آب گرم (نه داغ) حمام، به مدت ۴۵ دقیقه تا پایین آمدن دمای آب در آب باقی بمانید.

توجه: اگر باردار هستید قبل از هرگونه اقدامی جهت سم زدایی بدنتان با پزشک خود مشورت کنید.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

20 − 14 =