راهکارها

تمرینی برای درمان کم شدن میل جنسی زنان

مثبت زندگی: اولین مرحله از چرخه جنسی داشتن رغبت جنسی به فرد مقابل است. زنان دوست دارند اغوا شوند، دوست دارند بدانند بخاطر اینکه آنها را دوست دارید با آنها ارتباط جنسی برقرار می‌کنید، نه از سر ناچاری و نه برای ارضا شدن خودتان. این حتی شما را در موقعیت ضعیف‌تری قرار می‌دهد، چون رابطه جنسی مثل یک نیاز یک طرفه می‌شود یعنی مرد تقاضا می‌کند و زن عرضه می‌کند که حالت متعادلی نیست.

تمرکز حسی

تمرینی که در اینجا به شما آموزش می‌دهیم برای برقراری این تعادل خیلی مفید است. این تمرین تمرکر حسی نام دارد: جلساتی را فقط برای تمرکز و عشق ورزی به هم اختصاص بدهید. یعنی اگر بچه دارید بعد از اینکه به خواب رفتند و یا روزی که پیش مادربزرگ یا خاله‌شان هستند زمانی را با هم خلوت کنید. اگر در ابتدا خجالت می‌کشید ایرادی ندارد که این کار را در نور بسیار کم انجام دهید. حتی می‌توانید لباس نازکی به تن داشته باشید که معذب نشوید.

در طول این تمرین یکی دراز می‌کشد و دیگری با دقت تمام بدن او را نوازش می‌کند، دقت کنید که این کار حالت ماساژ دادن ندارد بلکه حالتی است که شما به لذت بردن و کشف نقاط مختلف بدن همسرتان می‌پردازید. در طول این تمرین از لمس کردن ناحیه تناسلی و نقاط حساس بدن هم در خانمها و هم در آقایان پرهیز کنید، چون این تمرین اصلا ربطی به رابطه جنسی ندارد.

راجع به احساساتان با هم صحبت کنید

این تمرین برای آن است که به هم ثابت کنید تنها برای برقراری رابطه جنسی به سمت هم نمی‌روید بلکه می‌توانید از روی محبت و علاقه همدیگر را لمس کرده و از این تماس لذت ببرید. هر دو طرف باید بر روی احساس خودشان تمرکز کنند. بعد جایتان را با هم عوض کنید و بعد از تمرین راجع به احساستان با هم صحبت کنید. از لمس چه مناطقی از بدن طرف مقابلتان لذت بردید؟ اگر چطور بود بهتر می‌شد و غیره.

این نوشته را از دست ندهید  نگاهي به علل ايجاد بوي بدن و روش‌هاي مقابله با آن

درمان کم شدن میل جنسی

با وجود اینکه اکثر زوج‌ها بخصوص کسانی که سال‌هاست با هم زندگی می‌کنند، فکر می‌کنند همدیگر را به خوبی می‌شناسند من تضمین می‌کنم که با انجام این تمرین نکاتی را در مورد خودتان و همسرتان یاد می‌گیرید که تعجب می‌کنید. این تمرین استانداردی است که برای درمان کم شدن میل جنسی در خانم‌ها توصیه می‌شود. بخاطر داشته باشید که بر روی مثبت‌ها تمرکز کنید و تا جای ممکن بدنبال یادگیری باشید تا هر چیز دیگر. اگر هر دو نفر موافق بودید می‌توانید این تمرین را هر از گاهی به عنوان بخشی از پیش نوازی پیش از بر قراری رابطه جنسی‌تان هم استفاده کنید. تاکید می‌کنم هر از گاهی چون این تمرین نباید همیشه به برقراری رابطه جنسی بیانجامد و گرنه کل هدف آن از بین می‌رود.

منبع
بیتوته
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + نه =

دکمه بازگشت به بالا