آخرین نوشته هامد و لباس

استایل سبز – چه رنگ‌هایی با رنگ سبز ست کنیم؟

مثبت زندگی: رنگ سبز یادآور بهار است؛ یادآور سرسبزی درختان، برگ‌های تازه از درخت سربرآورده، گل و گیاه، شادی و نشاط و…؛ بنابراین بهار که می‌شود، استفاده از این رنگ درمیان مردم، به‌خصوص خانم‌ها زیاد می‌شود. در این مطلب قصد داریم تا علاوه بر بیان خصوصیات رنگ و استایل سبز در روانشناسی و طراحی لباس، رنگ‌های همخوان با این رنگ را در لباس به شما معرفی کنیم.

خصوصیات استایل سبز

رنگ سبز در علم روانشناسی، نشان‌دهنده تعادل و هماهنگی است؛ دقیقا مانند خود بهار. این رنگ، احساسات را تشدید می‌کند و نشانه عشق و صلح و دوستی است. رنگ سبز، رنگی فرعی محسوب می‌شود که از ترکیب دو رنگ اصلی زرد و آبی تشکیل می‌شود، بنابراین خوش‌بینی رنگ زرد و آرامش رنگ آبی را یکجا در خود دارد.
افرادی که به رنگ سبز علاقه دارند، واقع‌بین و فروتن هستند و عاشق طبیعت. ثبات و تعادل در ذات این افراد وجود دارد و مهربان، بخشنده، دلسوز، باهوش و عاشق یادگیری هستند.

رنگ سبز

رنگ سبز در طراحی لباس

استفاده از رنگ سبز در لباس، باعث ایجاد آرامش و تسکین درد می‌شود. این رنگ در طراحی لباس، نشان‌دهنده ثروت، شفقت، شهرت و سعادت است.

چه رنگ‌هایی را با استایل سبز ست کنیم؟

از مهمترین رنگ‌هایی که با رنگ سبز هارمونی دارند، می‌توان به قرمز اشاره کرد. رنگ قرمز، رنگ مکمل یا متضاد رنگ سبز است که همخوانی زیادی با آن دارد.
آبی و زرد نیز به‌دلیل هم‌خانواده بودن با رنگ سبز، ترکیب زیبایی با آن ایجاد می‌کنند.
در ادامه، همراه با تصاویر، رنگ‌هایی را به شما معرفی می کنیم که ترکیبشان با رنگ سبز زیبا می‌شود.

این نوشته را از دست ندهید  کمیاب‌ترین گروه خونی در کشور
زنی با پالتو صورتی
استایل سبز و سفید

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

دکمه بازگشت به بالا