آیا زوج ها باید از فیلم پورنو استفاده کنند؟

0
1562

مثبت زندگی: خیلی وقت‌ها ممکن است بشنوید که زن و شوهری برای برانگیختن میل جنسی خود به اتفاق هم یک فیلم پورنو تماشا کرده‌اند. اما موسسه‌های آموزش خانواده اعتقاد دارند که این کار برای زندگی زناشویی بسیار مخرب است. ممکن است سوال کنید چرا مخالف کاری هستیم که برای بعضی‌ها لذتبخش است؟ همراه ما باشید تا در این مقاله پاسخ این سوال را بدهیم. آیا زوج ها باید از فیلم پورنو استفاده کنند؟

تماشای فیلم‌های پورنو معمولاً حس فرد را نسبت به همسر خود کم می‌کند

هنرپیشه‌های فیلم‌های پورنو، جوان، چابک و خوش هیکل هستند. سن آنها در فیلم هیچوقت بالا نمی‌رود، وزن‌شان هم اضافه نمی‌شود، پوستشان چروک برنمی‌دارد و بدنشان شل نمی‌شود. آنها می‌توانند در وضعیت‌ها و حالاتی سکس کنند که فقط بندبازان حرفه‌ای می‌توانند بدنشان را به آن حالات درآورند و به نظر می‌رسد که هر کاری که طرفشان حین سکس با آنها بکند برایشان لذت‌بخش است. تعداد خیلی کمی از زوج‌ها می‌توانند این خیالات را در سکس واقعی خود در هر سنی که باشند پیاده کنند اما معمولاً بعد از ۳۰ سال دیگر همسرتان برایتان جذابیت نخواهد داشت. وقتی با چنین خیال‌پردازی‌هایی ذهنتان را پر کنید دیگر نمی‌توانید با همسر خودتان تحریک شوید. درنتیجه، کسی که باید دوستش بدارید، تحسینش کنید و با او تحریک شوید به نظرتان پیر و به درد نخور می‌آید. و نتیجه آخر آن این خواهد بود که به دنبال یک فرد جوانتر برای سکس خواهید رفت.

فیلم‌های پورنو اعتماد به نفس همسرتان را پایین می‌آورد

وقتی همسرتان به خاطر حساسیت زدایی جنسی نتواند شما را تحریک کند، معمولاً برای تحریک کردن خود از فیلم‌های پورنو استفاده می‌کنید. در اکثر موارد، زن برای خوشایندی همسرش این فیلم‌ها را تحمل می‌کند. اما خیلی از زن‌ها از اینکه شوهرشان دیگر با آن شور و احساس به آنها نگاه نمی‌کند، در هم می‌شکنند. متعجب می‌مانند که چه عیب و ایرادی دارند که دیگر نمی‌توانند شوهرشان را تحریک کنند. اینجاست که اعتماد به نفس آنها خدشه‌دار می‌شود. مطمئناً هیچ شوهر فهمیده و باشعوری دوست نخواهد داشت که چنین اتفاقی برای همسرش بیفتد.

بیشتر ببینید
تخته وایت برد را از هر نوع لکه پاک کنید

آیا ممکن است این نقش‌ها عوض شود؟ هر چیزی در زندگی ممکن است. بااینکه مردی ممکن است تصور کند که با زنی ازدواج کرده که هر مردی آرزویش را دارد، از دست رفتن اعتماد به نفس در مردها هم به همان اندازه مخرب است. پس هیچ زنی نباید با استفاده از فیلم‌های پورنو به جای شوهرش خود را تحریک کند.

فیلم‌های پورنو معمولاً منجر به گناه می‌شوند

آیا ممکن است زنی که فیلم پورنو نگاه می‌کند از گناه دور بماند؟ اگر به نظرش این فیلم‌ها چندش آور و پست باشد اما در کنار همسرش آن را تماشا کند، مرتکب گناه نمی‌شود. از طرف دیگر، ممکن است به هر حال مرتکب گناه شود. اگر اعتقادش این باشد که نگاه کردن چنین فیلم‌هایی گناه است و با این وجود برای خوشایندی شوهرش نگاه کند، برای او گناه محسوب می‌شود. همچنین اگر این فیلم‌ها ذهن و فکر او را آلوده کند، در قلبش را رو به گناه باز گذاشته است.

هرکسی که برای تحریک جنسی فیلم پورنو نگاه می‌کند، مطمئناً از روی شهوت اینکار را می‌کند. ممکن است خیلی‌ها بگویند که شهوت او برای هنرپیشه‌های فیلم نیست و برای همسر خودش است اما اگر این‌طور است پس نقش آن هنرپیشه‌ها چیست؟ آن‌هایی که به این فیلم‌ها اعتیاد پیدا می‌کنند نیازمند مشاوره روانشناسی هستند، چه ازدواج کرده باشند و چه نکرده باشند.

نتیجه اینکه توصیه ما برای زوج ها این است که از استفاده از این فیلم‌ها برای تحریک خود و همسرتان خودداری کنید و سعی کنید فقط و فقط از همسرتان لذت ببرید و بس.

بیشتر ببینید
آمار نهاد زنان سازمان ملل درباره ایدز

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

چهار × دو =