آموزش تمرین‌های پایین تنه در TRX توسط الهام رنگریز

باشگاه. این عنوان آیتمی است از برنامه شنبه‌های «مثبت زندگی» که در روزهای چهارشنبه به صورت یک برنامه مجزا و البته با جزئیات و به صورت نسخه کامل از همین کانال پخش می‌شود. الهام رنگریز مربی این بخش یکی از مربیان شناخته شده در زمینه ورزش TRX و بدنسازی است و یکی از کارشناسان ورزش در برنامه «مثبت زندگی».سوای شنبه‌ها در روزهای چهارشنبه می‌توانید به باشگاه ما بیایید و از تمرین‌های ورزشی ما را مرور کنید

0
65

مثبت زندگی: باشگاه. این عنوان آیتمی است از برنامه شنبه‌های «مثبت زندگی» که در روزهای چهارشنبه به صورت یک برنامه مجزا و البته با جزئیات و به صورت نسخه کامل از همین کانال پخش می‌شود. الهام رنگریز مربی این بخش یکی از مربیان شناخته شده در زمینه ورزش TRX و بدنسازی است و یکی از کارشناسان ورزش در برنامه «مثبت زندگی».

سوای شنبه‌ها در روزهای چهارشنبه می‌توانید به باشگاه ما بیایید و تمرین‌های ورزشی ما را مرور کنید. برای حمایت از ما «مثبت زندگی» را در اینستاگرام با آدرس @mosbatezendegit دنبال کنید و پست آخر ما را لایک کنید تا در قرعه‌کشی یک مودم پرسرعت که هر هفته جایزه می‌دهیم شرکت کنید. در برنامه هفتگی در کنار مبحث روانشناسی به آرایش، آشپزی، بدنسازی، TRX و… هم می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

بیشتر ببینید
تمرین‌هایی برای تقویت عضلات سینه و شکم

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

14 − یک =