آخرین نوشته هامد و لباس

آشنایی با مدل‌های مختلف شلوار جاگر

مثبت زندگی: شلوار جاگر را اغلب جوان‌ها و نوجوانان می‌پسندند و اگر به درستی ست شود، بسیار زیبا و شیک به نظر می رسد. این شلوار بین دختران و پسران و زنان مردان جوان رواج بسیار دارد. در اصل شلوارهای جاگر برای ورزش ساخته شده‌اند اما به دلیل راحت و جذاب بودن آن در استایل های مختلف هم استفاده می شوند.

شلوارجاگر، کمر کش دارند و بعد گشاد می شوند و دمپای آن ها تنگ است و جمع می شوند. این شلوارها شباهت زیادی به شلوار اسلش دارند. تفاوت آن ها در جنس آن ها است. جنس آن ها سبب شده است که از شلوار اسلش برای ورزش و … استفاده کنند. اما از شلوارجاگر برای پیاده روی و … استفاده شود. جنس‌شلوار اسلش ضخیم است و مناسب فصول سرد سال است اما جنس شلوارجاگر نازکتر است و برای فصول گرم سال استفاده می شود.

شلوار جاگر مناسب ترین و بهترین المان برای استایل‌های خیابانی به شمار می رود. تنوع شلوارجاگر بسیار زیاد است و می توان این شلوار را با لباس‌ها و سبکهای مختلفی پوشید. برای داشتن استایل کژوال، شلوارجاگر از بهترین انتخاب برای این استایل است. اگر استایل اسپرت می پوشید، بهترین گزینه شلوار جاگر به همراه یک تی شرت شیک است. شلوار جاگر برای بسیاری از استایل ها مناسب است و می توان آن را به راحتی بپوشید.

مثبت زندگی: شلوار جاگر
مثبت زندگی: شلوار جاگر
مثبت زندگی: شلوار جاگر
مثبت زندگی: شلوار جاگر
مثبت زندگی: شلوار جاگر
مثبت زندگی: شلوار جاگر
مثبت زندگی: شلوار جاگر

این نوشته را از دست ندهید  ۵ نوع چای لاغری برای چربی سوزی و لاغری شکم
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا